Tenisówki Asics – Onitsuka Tiger Mexico

Stylowe tenisówki przeznaczone dla panów spisują się idealnie na co dzień, ale też do uprawiania sportu, dlatego bez problemów można w nich biegać, czy też jeździć na rowerze. Buty estetycznie prezentują się na stopach, a oprócz tego zapewniają im pełen komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla mężczyzn młodych, ale również dla tych bardziej dojrzałych, którzy chcą zainwestować w wygodę i spokój. Buty przepuszczają powietrze, dzięki czemu stopa nie poci się nadmiernie nawet przy dużych upałach. Do środka buta nie przedostaje się wilgoć, wiatr oraz woda, dlatego użytkownicy zapewnione mają optymalne warunki korzystania z takiego obuwia.

Modne wzory

Tenisówki dostępne są w bardzo modnych wzorach, ale też różnorodnych kolorach, więc każdy mężczyzna z łatwością może dobrać je pod kątem indywidualnych preferencji. Cholewka takich butów wykonana jest ze specjalnej skóry ekologicznej, która gwarantuje butom wytrzymałość i niesamowity wygląd. W środku dodatkowo znajduje się miękka wyściółka, która sprzyja aktywności fizycznej, ponieważ stopy po dłuższej aktywności nie będą bolały. Obuwie idealnie dopasowuje się do każdego kształtu stopy, nie ma z tym większych kłopotów.

Elastyczna podeszwa

Buty Asics Onitsuka Tiger Mexico posiadają elastyczną podeszwę, która jest bardzo przyczepna do podłoża, a więc nawet podczas biegania w niekorzystnych warunkach atmosferycznych nie trzeba obawiać się o swoje zdrowie. Buty są nieprzemakalne, nie ulegają uszkodzeniom po kilku tygodniach noszenia, są odporne na zarysowania. W środku znajduje się również specjalnie umieszczona tam przez projektantów pianka, która amortyzuje ruchy, dzięki czemu stopa nie jest narażona na jakieś poważniejsze kontuzje przy większych obciążeniach fizycznych. Podeszwę wykonano z solidnej gumy, dlatego jest ona nie tylko elastyczna, ale też odporna na różne uszkodzenia zewnętrzne.

Dodaj komentarz